DAHA FAZLA SES, DAHA FAZLA KELİME, DAHA KİŞİYE ÖZEL
 
    WIDEX DREAM size diğer tüm işitme cihazlarından daha fazla ses sunar, dolayısıyla çevrenizdeki sesleri daha ayrıntılı olarak işitirsiniz – en ileri teknolojinin sunduğu yaşam kadar gerçek sesler. Partiler, spor olayları veya sinema gibi gürültülü ortamlarda bile.
    İnsan sesinin özelliklerini koruyan benzersiz teknolojisi sayesinde daha fazla kelime işitebileceksiniz –kalabalık restoran veya konser salonunda bile karşılıklı sohbet artık daha kolay.
…DAHA ZENGİN SES DIŞARI
    İşitme cihazlarında gerçek sesin korunması en öncelikli hedef olmalıdır.
    WIDEX DREAM™ işitme cihazlarının sahip olduğu Gerçek-Giriş Teknolojisi sayesinde giriş aralığı inanılmaz genişletilmekte ve işitme cihazına giren her sesin niteliği korunmaktadır, böylelikle kullanıcıya daha geniş bir kullanılabilir ses resmi sunulmaktadır.
    WIDEX DREAM™ işitme cihazlarında Gerçek-Giriş Teknolojisi tarafından üretilen sesler şeffaftır, giriş işleme hataları taşımaz, dolayısıyla neredeyse yaşam kadar gerçek bir işitme deneyimi sağlar. Yüksek düzeyli girişler bile hatasız olarak işlenerek daha zengin, daha dolgun bir ses resmi elde edilir.
    WIDEX DREAM™ işitme cihazı kullanıcıları konser, parti veya maç gibi kalabalık ortamlarda bile zengin ve ayrıntılı ses kalitesinin keyfini sürerler. Yapılan testlerin sonuçları da DREAM işitme cihazlarının bu konudaki üstünlüğünü göstermektedir.
…KONUŞMANIN ANLAŞILABİLİRLİĞİ
    Widex olarak işitme cihazlarının öncelikle kullanıcıların konuşmayı daha fazla anlayabilmelerini sağlaması gerektiğine inanıyoruz.
    Gürültülü ortamlarda konuşmanın anlaşılabilirliği azalabilmektedir ama WIDEX DREAM™ farklıdır.
    Gerçek-Giriş Teknolojisi sayesinde gerçek tümleşik sinyal işleme yapılabilir. Böylelikle hatasız sinyal elde edilerek, DREAM cihazındaki tüm sinyal işleme en üst seviyeye ulaşır. DREAM işitme cihazlarındaki IE Konuşma Güçlendirme, HD Konumlandırıcı ve kompresyon  sistemleri gibi ses işleme sistemleri konuşma anlaşılabilirliği için en uygun ayarları otomatik olarak belirler.
    Kullanıcı testlerinde de konuşma anlaşılabilirliğinin çok gürültülü ortamlarda bile anlamlı oranda arttığı belirlenmiştir. WIDEX DREAM™ işitme cihazları kalabalık bir restorandan gürültülü bir konsere kadar her ortamda kullanıcılarına yüksek konuşma anlaşılabilirliğinin getirdiği rahatlığı sunar.
KİŞİYE ÖZEL ALIŞTIRMA
    Kullanıcılar Widex üstün teknolojisinin getirdiği gelişmiş işlevleri alışma süresi boyunca kendi belirledikleri hızda rahatça yaşayarak deneyebilirler.
KİŞİYE ÖZEL ZEN
    Kişiye özel tinnitus tedavisinde kullanıcılar işitme sağlığı uzmanı ile birlikte yeni Zen gürültü şekilli stilini kullanarak Zen programını özelleştirebilir.
KİŞİYE ÖZEL İŞİTEBİLİRLİK ARTTIRICI
    Kişiye Özel İşitebilirlik Arttırıcı tüm program ve giriş tiplerinde ek bir işlev olarak kullanılabilir ve farklı ortamlarda daha fazla yarar elde edilebilir.
GERÇEK GİRİŞ TEKNOLOJİSİ
    Gerçek Giriş Teknolojisi gelen sinyalin tüm ince ayrıntılarını koruyarak sesin girişten çıkışa kesintisiz şekilde üretilmesini sağlar.
    – 113 dB SPL üzeri ile endüstrideki en geniş giriş aralığı
    – A/D dönüşümünde iç gürültü için 12dB SGO iyileştirmesi
GERÇEK TÜMLEŞİK SİNYAL İŞLEME
    Gerçek Tümleşik Sinyal İşleme ile Widex’in Tümleşik Sinyal İşlemesinin sağladığı özelliklerin üzerine yenileri eklenmiştir.
    – Konuşma anlaşılabilirliğini arttıran işlemler için daha ayrıntılı ve daha şeffaf sinyal
    – Sinyal işlemede yalnızca 2-5 sn gecikme
GENİŞ BAĞLANTI SEÇENEKLERİ
    GERÇEK TSİ, ses dünyasına ulaşmak için çok sayıda seçenek sunar.
    – Endüstride öncü InterEar teknolojisi ve 8IE işlevi
    – WidexLink teknolojisinin kullanıldığı DEX cihazları
    – 10 ms.nin altındaki gecikme süresi saysesinde yankısız ses aktarımı
GÜÇ TASARRUFU
    GERÇEK TSİ’nin çip tasarımında olağanüstü verimlilik için GÜÇ TASARRUFU (POWERSAVER™) sistemi kullanılmıştır-Yani DREAM çok daha az enerji tüketir.
    – %20 daha az enerji tüketimi
    – 0.89 mA.e kadar düşük
    – Daha az pil değişimi

MODELLER

DREAM-FA-P

DREAM-FA

DREAM-9

DREAM-FS

DREAM-PA

DREAM-M

DREAM-XP

DREAM-CIC ve CIC m

DREAM DAILY-FA P ve FS

DREAM DAILY-m

DREAM DAILY-FA

DREAM DAILY-9

DREAM DAILY-XP

DREAM DAILY-CIC ve CIC m