AKILLI OTOMASYON, KÜÇÜK KULLANICI KONTROLLERİYLE BULUŞTU
    Daha önce hiç olmadığı kadar üstün çevre tanımlaması ve daha fazla otomasyon ile mükemmel, özel bir ses hayal edin. Otomasyonu iyileştiren etkili, sezgisel kontroller ekleyin – kullanıcıları istedikleri işitme deneyimlerine tamamen yeni bir şekilde yönlendiren kontroller. Tüm bunlar, gerçek yenilikleri ele alacak kadar akıllı bir platformda.
 
    WIDEX EVOKE ™ ‘deki chipset, şimdiye kadar üretilen herhangi bir platforma göre daha fazla bağlantıya, daha fazla işleme gücüne ve daha fazla esnekliğe sahiptir. Makine öğrenim yeteneklerini mümkün kılan ilk işitme cihazı çözümüdür.
 
    Adım adım bir yaklaşım kullanarak, EVOKE ™ uygulaması kullanıcı için sunulan A / B karşılaştırmalarına dayanan gözlemler toplar. Bu girişe dayanarak, EVOKE kullanıcının tercihlerini öngörür ve yeni bir ayar önerir. 15-20 karşılaştırmanın tamamlanmasından sonra, EVOKE ™ makine öğrenme algoritması, herhangi bir kullanıcı için imkansız olan 2 milyondan fazla manuel karşılaştırmaya eşdeğer bir şey gerçekleştirmiştir. Şimdi, son kullanıcının yapması gereken, işitsel niyetini akılda tutmak ve önerilen ayarları buna göre değerlendirmektir. EVOKE ™ makine öğrenimi algoritması gerisini hallediyor.
WIDEX EVOKE ™, tüm otomatik işlemeyi daha önce hiç olmadığı kadar doğru ve hızlı bir şekilde işleyen güçlü bir Yeni Akıcı Ses Denetleyicisi özelliğine sahiptir. Ayrıca, modern kullanıcının işitme yaşamının taleplerine yanıt olarak geliştirilen yeni, daha özel ses sınıfları, yeni programlar ve geliştirilmiş ses gerekçeleri de sunar. Bu özellikler birlikte, kullanıcıya ilk günden itibaren daha rafine ve duyarlı bir işitme deneyimi sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş işitme çözümlerini nihai odyolojik hassasiyetle uyarlamayı kolaylaştırır.
 
    WIDEX EVOKE ™, kullanıcının tercihlerini keşfetmek ve daha iyi, daha kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyiminde onlara rehberlik etmede yardımcı olmak için makine öğrenimini kullanan ilk işitme cihazıdır. Bu kullanıcının duyma işleminin, işitme cihazı takıldıktan sonra bile gelişmeye devam ettiği anlamına gelir. Widex ayrıca, her kullanıcının seçtiği verilerden de bilgi edinir. Bu anonim verileri, ürün yazılımı güncellemeleri için daha kesin algoritmalar oluşturmak için kullanır, böylece EVOKE ™, gerçek hayattaki işitme cihazlarında kullanıcılara fayda sağlamaya devam eder.
 
EVOKE ™ APP KULLANICI KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İŞBİRLİĞİ İÇİN KILAVUZ
EVOKE ™ uygulaması, ses profillerini gerçek zamanlı olarak karşılaştırarak kullanıcıların işitmelerini gerçek hayatta daraltmalarına olanak tanır. Bunu daha sık yaparlarsa, WIDEX EVOKE ™ o anda nasıl duymak istediklerini öğrenir.
EVOKE ™ uygulaması ayrıca kullanıcılara şunları sağlar:
• İşitme cihazı ses seviyesini ayarlayın ve sesleri ayarlamak için ekolayzer kullanın
• Kendi fotoğraflarınız ve kişisel ayarlarınız ile kişisel programlar oluşturun
• Programlara konum ekleyin ve kaybolursa işitme cihazlarınızı bulun

MODELLER

EVOKE-FA-P

EVOKE-FA

EVOKE-FM

EVOKE-FS

EVOKE-F2

EVOKE-XP

EVOKE-CIC ve CIC M