İŞİTMEDE YENİ UFUKLAR
    WIDEX UNIQUE ailesi ile farklı birşey yaptığımızı iddia etmiyoruz. Her zaman olduğu gibi daha iyisini yaptık. Bunu yapabiliyoruz çünkü dijital ses işlemenin tüm süreçlerini gözden geçirerek performansın sınırlarını zorluyoruz.
     WIDEX UNIQUE işitme cihazı inanılmaz geniş girdi aralığı için gelişmiş A/D konvertörleri, akıllı dinleme ve rüzgar sesini ciddi oranda düşüren, 8,4dB değerinde SNR gelişmesi sağlayan Rüzgar Sesi Azaltma sistemi dahil tüm yeni özellikler ile donatılmıştır.
    Unique işitme cihazları sesi yakalama, saflaştırma ve işleme biçimi ile hassasiyet ve performansı tamamen yeni bir düzeye çıkarıyor.
SINIRLARI ZORLAYIN
    WIDEX UNIQUE işitme cihazlarının kalbide endüstrinin en iyi ses yakalama özelliğini sağlayan dört A/D dönüştürücü yer alır. Bunlar 113 dB SPL’e kadar doğrusal girişleri bozulma ve hata olmaksızın işleyebilirler. Ve A/D dönüştürücülerde gürültü tabanını 5dB SPL’e kadar düşürdüğümüz için zayıf sesleri de kolaylıkla yakalayabilirler. Böylelikle kullanıcılara 108dB’lik inanılmaz bir dinamik aralığın keyfini sürmek kalır.
    En yükseklerden en düşük düzeylere kadar, UNIQUE ani değişikliklere hızlıca tepki verebilen bir işitme cihazıdır ve en çok ihtiyaç olan durumlarda; gürültülü ortamlarda ve çevre aşırı sessiz olduğunda, gerçekten işe yarar.  

MODELLER

UNIQUE-FA-P

UNIQUE-FA

UNIQUE-FM

UNIQUE-FS

UNIQUE-PA

UNIQUE-XP

UNIQUE-CIC

UNIQUE-CIC M